Váha můstková poštovní s indikátorem TIANTAN CSS do 100 kg, 330x320mm 

obj. číslo:  GETCSS100
výrobce:  Gastro
           
Levná balíková váha pro kontrolní vážení s odděleným displejem a provozem i na baterie. Jednoduchá váha s integrovaným displejem.

Můstková váha s indikátorem - bez možnosti ověření !!!

 
Tato váha je nenáročným pomocníkem pro všestranné použití ve skladech, kuchyních nebo expedicích. Používá se nejčastěji jako poštovní váha na vážení balíků - balíková váha, sudů s pivem(KEG), dále jako váhy do výrobních a technologických provozů - technologické váhy, váhy do skladů - skladové váhy, váhy pro kontrolní vážení - kontrolní váhy. Váha má velmi silnou ocelovou konstrukci oproti jiným vahám v této kategorii. Vrchní deska je nerezová a pod ní je ocelová konstrukce tvořena silným tvarovaným plechem.
Váha má vynikající parametry za přijatelnou cenu. Předností této váhy je jednoduchost, moderní design a vysoká spolehlivost díky použití moderní integrované elektroniky. Výborně čitelný LCD displej - 5 míst velikost 15 mm. Dispej je umístěn mimo váhu s dosahem max. 3 m od vážní plochy. V případě potřeby umístit displej dále je třeba si při objednávce vyžádat delší propojovací kabel.  Je vybavena 4 funkcemi: ON/OFF, kg/lb, Tara - odečtení obalu od misky, Zero - vyrovnání nulového bodu před vážením, HOLD pro vážení živé a neklidné váhy. Indikace stavu slabé baterie.
 

váživost:

100 kg

dílek:

20 g

napájení:

230 V přes adaptér DC9-12V

alternativní napájení:

baterie 6xAA 1,5V

rozměry vážní misky:

330 x 320 mm

displej:

5 míst velikost 15 mm

hmotnost:

4,1 kg

 


2.390 Kč bez DPH    2.892 Kč s DPH
akční cena:
2.343 Kč bez DPH    2.835 Kč s DPH