Konvektomat plynový ASCC WE 10.1 G 

obj. číslo:  ASCC WE 10.1 G
výrobce:  Alba
           
Konvektomat ALBA ASCC WE je určen k pečení, grilování, vaření, dušení, blanšírování, pašírování a dovařování, glazurování, gratinování vario-vaření, úpravu ve vakuu, konzervování pasterizací, úpravu při nízké teplotě, regenerování.

I při naplnění konvektomatu různými produkty, nedochází k přenosu chutí nebo vůní. Vše vypadá čerstvě a chutně. V optimální míře se uchovají minerály a vitamíny. Nový konvektomat Alba je vybaven: Ruční režim - možnost nastavení jednotlivých hodnot ručně.
SelfCookingControl® plně automatická funkce se sedmi  provozními režimy, každý s mnoha variantami
HiDensityControl®  – patentovaná technologie zaručující rovnoměrné rozdělení energie ve varném prostoru, měření, nastavování a regulace vlhkosti s přesností na procenta
Efficient LevelControl® - nástroj optimalizující výrobu jak v rámci přípravy, tak zejména při vaření a` la carte.
CareControl® Inteligentní systém čištění a péče.
PARAMETRY VÝBAVY - sonda teploty jádra se šestibodovým měřením, 350 programů až s dvanácti volně volitelnými kroky, napařování nastavitelné ve třech krocích, pět rychlostí ventilátoru vzduchu, programovatelné rozhraní USB, integrovaná ruční sprcha s automatickým navíjením


dále je vybyvený základními funkcemi: horký vzduch 30-300°C, pára 30-130°C, kombinace 30-300°C, funkce CILIMA Plus Control (ideální vlhkost k dané potravině) - vestavěné funkce: 5 programovatelných rychlostí ventilátoru, funkce Cool down (rychlé zhlazení), USB port s HACPP paměť, CalcDiagnoseSystem, SDS (diagnostika závady s automatickým ohlášením na displeji ), SelfCleanAutomatik pro bojler, automatické zhašení páry, blokace el.proudu při servisu, CleanJet (automatizovaný čistící systém), mechanický čistící systém, nízkoteplotní vaření,časový a denní přednastavovač startu, pomocné funkce nastavování (výstraha, podsvícení displeje,času, data). Výbava: hlavní vypínací tlačítka, dotyková obrazovka se symboly na ovládání, textový displej všech varných procesů, diagnostika závad, vysoce výkonný bojler, integrovaná brzda ventilátoru, automaticky navíjecí sprcha, výklopná klec, bezpečnostní madlo s uzamčením a funkcí dorazu, dveře s těsnící mechanikou, dveře s dvojitým sklem a otočným sklem, bezespárové hygienické provedení vnitřního prostoru se zaoblenými rohy, halogenové osvětlení vnitřního prostoru s ceranovým sklem, servisní otvor přístupný zpředu, U-vodící profil pro snadné zavážení klece, vyjímatelné, otočné boční držáky vsuvů, zavážecí vozík s nájezdovými lyžinami, možnost napojení na teplou vodu, kapacita: 10 x 1/1 GN, krytí: IPX 5, přívod vody 3/4", odpad DN50. 

Šířka

847 mm

Hloubka

771 mm

Výška

1281 mm

Napětí

230 V

Příkon

0,39 kW

Jmenovité tepelné zatížení

22 kW

Hmotnost

154,5 kg

Další technická data a obrazový materiál
najdete v prospektu,
který si můžete stáhnout v odrážce "PROSPEKT"


359.650 Kč bez DPH    435.177 Kč s DPH
akční cena:
323.685 Kč bez DPH    391.659 Kč s DPH