Škrabka brambor a kořenové zeleniny - ŠKBZ 6/N 

obj. číslo:  ŠKBZ 6/N
výrobce:  Vares Mnichovice
           
Nerezová škrabka, vhodná ke škrabání brambor a kořenové zeleniny, hmotnost náplně 6 kg, délka loupání 1,5-3 min., pracovní cyklus 5 min.

Stroj je určen k opracování (škrábání,loupání a mytí) brambor a kořenové zeleniny. Vrstvou korundu (materiálu zajišťujícího oškrábání zeleniny) je pokryt nejen buben škrabky, ale pro zrychlení a zefektivnění celého procesu i samotné dno, které je specielně tvarované a samozřejmě také „dvířka“ stroje. Doba škrábání (loupání) jedné dávky brambor se pohybuje podle množství a kvality zeleniny od 1,5 do 3 minut. Ve stroji ŠKBZ můžete kromě brambor zpracovávat také kořenovou zeleninu a také cibuli. Po opotřebování korundu provádíme jeho obnovu. Ke strojům ŠKBZ dodáváme kompletní sortiment náhradních dílů a dále také celonerezový lapač slupek a škrobu. Pro větší nebo vícesměnné provozy nebo výrobny nabízíme možnost zakoupení celých dílů např. náhradního kotouče nebo celého bubnu. Tyto náhŕadní díly mohou být použity po dobu obnovy korundové vrstvy u druhé sady "kotouč buben". Obnova korundové vrstvy ve stroji ŠKBZ trvá při dodržení technologických postupů cca 2-3 týdny.

 

Šířka

670 mm

Hloubka

550 mm

Výška

750 mm

Napětí

380 V

Příkon

350 W

Hmotnost

51 kg

Výkon

100 kg / hod.


Škrabky jsou v základním provedení udělány tak, že:
motor je vpravo, odtok vody a škrobu vlevo a dvířka na vyndání oškrabaných brambor jsou uprostřed, pokud tato varianta zákazníkovi technicky nevyhovuje, je možné mít motor vlevo, odtok vody a škrobu vpravo a dvířka zůstávají uprostřed.
  Zákazník toto musí ovšem uvést při objednání v poznámce jako:   obrácené provedení30.448 Kč bez DPH    36.843 Kč s DPH
akční cena:
28.926 Kč bez DPH    35.000 Kč s DPHtechnická data

boční pohled