Dodavatelé

Abner

Společnost ABNER a.s. je tradiční českou firmou. Zabývá se zejména výrobou kuchyňských zařízení z nerezové oceli - transportní a výdejní zařízení, termoporty, gastronádoby, podnosové stravovací systémy, profesionální nádobí a podnosy.

ABUS

Česká firma - velkoobchodní prodej nápojového skla, porcelánu, nerezové profesionální nádobí a nerezové doplňky.

Alba

Česká firma - teplé kuchyně, kvalitní konvektomaty ALBA, sporáky, vařidla, elektrické pece, plynové, elektrické a parní kotle, univerzální stroje s přídavnými strojky, vydávací ohřívací stoly, zásobníky na talíře, mycí stroje, nerezový nábytek.

Animo

Překapávací kávovary, ohřívače vody, mléka a kakaa a zásobníky na teplé nápoje.

Beckers

Italská firma zabývající se výrobou nářezových strojů, mlýmků na maso.

Berkel

Profesionální velmi kvalitní nářezové stroje.

Berto´s

Italský renomovaný výrobce - varné modulární technologie řady 600, 700 a 900, plynové a elektrické kotle a indukční plotny, plynové a elektrické fritézy, salamandry, plynové stolní vařiče a stoličky, elektrické a plynové trouby.

Blanco

Německá firma - výdejní, příjmový a transportní systém. Gastronádoby, termoporty, režony, regály, vozíky, sběrné nádoby, výdejní pulty, dopravníky, dopravní pásy, výdejní linky, nerezový nábytek.

Brasilia

Italský výrobce kávovarů, kávomlýnků,.

Bravilor Bonamat

Nizozemská firma - překapávací kávovary, ohřívače vody, mléka a kakaa a zásobníky na teplé nápoje.

CAB

Italský dodavatel kvalitních a spolehlivých výrobníků ledové tříště, výrobníků čokolády.

Carimali

Kávovary, kávomlýnky, automatické kávovary.

CAS

Velmi kvalitní výrobce z Jižní Koree, kompletní sortiment vah, vyhodnocovacích jednotek a vážícího zařízení.

CB.

Itálská firma - grily na kuřata, lávové grily a gyrosy, opékače párků, hot dogy, udržovací teplé desky.

COMENDA

Italská firma patřící mezi největší světové výrobce myček nádobí. Jejich vývojem, výrobou a prodejem se zabývá již třicet let. Řadí z hlediska provozních nákladů k jedněm z nejúspornějších, nabízených na trhu. K myčkám jsou dodávány přijímací stoly, výstupní stoly, podavače košů a široká škála mycích košů. Dodáváme také veškeré mycí a oplachové prostředky a chemické přípravky pro kompletní hygienu kuchyně.

Coreco

Španělský výrobce převážně chladícího sortimentu - nápojové skříně, cukrářské vitríny, pizza vitríny, barové vitríny, chladicí a mrazící stoly, salátové stoly, vany na nápoje, chladicí a mrazící skříně, zchlazovače skla.

Destila

Česká firma - stroje na hnětení a dělení těsta. Stroje na hnětení těsta byly nedávno významně inovovány a vznikla nová typová řada o výkonu 25, 50 a 80 kg vyhněteného těsta, kterou doplňuje starší typ hnětačky o výkonu 100 kg těsta.

Edesa

Španělský výrobce převážně chladícího sortimentu - nápojové skříně, cukrářské vitríny, pizza vitríny, barové vitríny, chladicí a mrazící stoly, salátové stoly, vany na nápoje, chladicí a mrazící skříně, zchlazovače skla.

Enofrigo

Italská firma vyrábějící velmi kvalitní jak vyhřívané tak chladící vitríny a pulty, chladnící salátové bary, vinotéky nebo cukrářské vitríny. Je známá svojí precizností a velmi pěkným vzhledem svých výrobků.

Faema

Kávovary, kávomlýnky, automatické kávovary.

Feuma

Německá firma vyrábějící kuchyňské univerzální roboty.

Fiamma

Portugalská firma vyrábějící kvalitní kávovary, mlýnky na kávu, toustry, salamandry, kontaktní grily, stolní vodní lázně, grilové desky, fritézy, elektricky ohřívané termosy.

Frima

Výrobce multifunkčních pánví - FRIMA VarioCooking Center.

Frucosol

Italská firma se specializací na lisy a odšťavňovače citrusových plodů a leštičky příborů.

Galanz

Rakouská firma dodávající mikrovlnné trouby.

Garbin

Italská firma dodávající kvalitní konvenční pece.

Gastro

Výrobce nebo dodavatel zabezpečuje kompletní sortiment kvalitních gastronomických výrobků na náš trh.

GastroHaal

Slovenský výrobce - nosným programem jsou především varné technologie pro malé, střední i velkokapacitní provozy.

Gastrosun

Česká firma - nosným programem jsou především varné technologie pro malé, střední i velkokapacitní provozy, dále pak kuchyňské roboty, mycí stroje a chladírenské zboží. V současné době firma zastupuje např. následující zahraniční výrobce: MBM, Robot Coupe, CASTA, GAYC, Santos, Coolex Profesionál, Simag, Mirror, Moretti Forni a další.

Gastro-tip

Česká firma zabezpečující kompletní program do velkokuchyňských provozů.

Gayc

Španělský výrobce - chlazané a teplé vitríny, salamandry, pečící plotny, vodní fritézy ...

GBG

Italský výrobce přístrojů na výrobu a udržování chlazených nápojů, výrobníků horké čokolády....

Giesse Messe

Něnecká firma vyrábí vyhlášené velmi kvalitní nože, sady nožů, kráječe a strunky.

Graef

Německá firma - výrobce kvalitních automatických nářezových strojů s ukládáním, brousky nožů.

Hendi

Rakouská firma dodávajídí zejména salamandry, stolní ohřívače talířů, stoličky, plynové grily, smažící desky, ohřívací udržovací desky, kávovary-překapávače, čokoládové fontány.

Hobart

Mycí technologie, termická zařízení, kuchyňské roboty a kutry.

Jipa CZ

Česká firma - nerezový nábytek - stoly, mycí stoly, dřezy, stoly k myčkám, police, regály, skříňky, vozíky, pracovní desky, výlevky, stojany, zásobníky na příbory, podstavce, pojezdové dráhy, doplňky- příplatky, režony, výdejní linky, chlazené vany, čajníky, podstavce aj...

Johny

Německá firma dodávající lisy na citrusy a drink mixéry.

KitchenAid

Profesionální kuchyňské roboty včetně přídavných strojků, mixéry, kávomlýnky a toustovače ze Spojených států.

LAINOX

Italská firma zabývající se výrobou a prodejem konvektomatů pro gastronomii, cukrárny a speciálních konvektomatů pro drobné pekárny. Firma LAINOX vyrábí konvektomaty v nejširším sortimentu ze všech výrobců v Evropě. Jak co do kapacity, tak do vybavení. Modelová řada umožňuje využití jak v kuchyních s kapacitou 100 jídel, tak i s kapacitou přes 2000 jídel denně. Všechny velikosti trub lze dodat v plynovém nebo elektrickém provedení a ovládáním analogovým nebo digitálním.

la Minerva

Italský dodavatel nudličkovačů a tenderizérů, řezaček masa, automatických formátovacích stolních zařízení.

Liebherr

Rakouská firma vyrábějící chladničky a mrazáky jak v provedení pro domácnost, tak v profesionální řadě. Tyto chladničky jsou známy svojí minimální poruchovostí, nízkou hlučností a co je velmi důležité - bezkonkurenčně nízkou spotřebou. Vyrábí se v provedení "bílý smalt" nebo nerez.

Lincat

Firma dodávalící velký sortiment varné technologie, indukční plotny, plynové a elektrické fritézy, salamandry, plynové stolní vařiče a stoličky, elektrické a plynové trouby, fritézy, grill desky, salamandry a jiná zařízení pro gastronomii

Mopos

Česká firma zabývající se výrobou kráječů chleba a knedlíků.

Nerez

Velmi kvalitně provedený výrobek z nerezu od tuzemského nebo zahraničního výrobce.

Nivona

Švýcarská firma vyrábějící kvalitní kávovary. Tyto kávovary zaujmou na první pohled elegantním, nadčasovým designem. Použití je možné jak do každé domácnosti, firmy, jídelny, tak do gastonomických provozů.

Nordline

NORDline je ryze českou značkou s pevnou pozicí na trhu a tradicí již od roku 2006. Sortiment značky představuje zejména bílá technika, zařízení pro gastronomii a vytápění. NORDline přináší širokou škálu produktů, jejichž rozličnost je dána pečlivým výběrem a testováním předních světových výrobců s ohledem na prvotřídní kvalitu a moderní design. Výrobky NORDline tedy spotřebiteli nabízí vše, co potřebuje – kvalitní provedení, moderní design, řadu praktických funkcí a snadnou obsluhu.

Nortech

Italská firma dodávající šokové zchlazovače a zmrazovače.

North

Řecká firma dodávající převážně infra lampy a gyrosy.

NTF

Italský výrobce dodávající velmi kvalitní výrobníky kostkového, šupinkového a kalíškového ledu, ledové drtě, zásobníků na led.

Olis

Italská firma - kompletní sortiment varné technologie, varné modulární technologie řady 600, 700 a 900, plynové a elektrické kotle a indukční plotny, plynové a elektrické fritézy, salamandry, plynové stolní vařiče a stoličky, elektrické a plynové trouby, sporáky, fritézy, grill desky, salamandry, kotle, pánve pro velkokuchyně a minutkové kuchyně a jiná zařízení pro gastronomii

Omas

Italský dodavatel nudličkovačů a tenderizérů, poloautomatických nářezových strojů.

Paderno

Italská firma - nerezové profesionální nádobí a nerezové doplňky. V sortimentu najdeme mimo jiné: nerezové hrnce, kastroly, smažící pánve, kuchyňské a stolní potřeby z nerezu, pekáče, kotlíky, nerezové naběračky, míchačky, vidlice, cedníky, pasírovača, struhadla, stolní otvírače, vývrtky, plechy na pizzu a vybavení pizzérií.

Panasonic

Výrobce značkových profesionálních mikrovlnných trub

Polair

Chladicí a mrazicí skříně, stavebnicové boxy i blokové jednotky značky Polair jsou spolehlivá a zákazníci si je velmi chválí. Vše je pečlivě navrženo i vyrobeno, takže dlouhá životnost i vysoký chladicí či mrazicí výkon je samozřejmostí.

Potis

Německý dodavatel velmi kvalitních gyrosů.

Promek

Výrobníky ledové tříště a chlazených nápojů.

REDFOX

Česká firma - zařazená do skupiny RM GASTRO GROUP - varné modulární technologie řady 600, 700 a 900, plynové a elektrické kotle a indukční plotny, plynové a elektrické fritézy, salamandry, plynové stolní vařiče a stoličky, elektrické a plynové trouby, a jiná zařízení pro gastronomii.

Remida

Italský výrobce dodávající kvalitní barové mixéry, drtiče ledu, lisy na citrusy.

Retigo

Česká firma - vyrábí konvektomaty, regenerátory, udržovací skříně, pekařské a cukrářské pece, kynárny a nápojovou techniku.

RM gastro

Česká firma - varné modulární technologie řady 600, 700 a 900, plynové a elektrické kotle a indukční plotny, plynové a elektrické fritézy, salamandry, plynové stolní vařiče a stoličky, elektrické a plynové trouby, a jiná zařízení pro gastronomii.

Robot coupe

Společnost Robot Coupe byla založena v roce 1965 ve Francii. Robot Coupe je světově známá jako producent kvalitního, spolehlivého a ergonomického mechanického zařízení na profesionální mletí a krájení zeleniny, ovoce a masa. Společnost se specializuje na tuto oblast a nabízí nejlepší poměr ceny a kvality. Zařízení vyhovuje veškerým bezpečnostním a hygienickým požadavkům.

Roller grill

Grily na kuřata, grily na gyros, kontaktní grily, palačinkovače

Rubinetterie del Friuli

Italský dodavatel kvalitních sprch, baterií, napouštěcích ramen, kohoutů ke kotlům.

Saeco

Italská firma vyrábějící kvalitní kávovary. Již na první pohled upoutají elegantním, nadčasovým designem a svými liniemi tak dokonale zapadnou jak do každé domácnosti, tak do gastonomických provozů. V žádném případě však nemusí mít své místo jen na kuchyňské lince, ale díky svým dokonalým vlastnostem se pak kterýkoliv z těchto kávovarů stane i nepostradatelným „členem rodiny“.

Samsung

Výrobce značkových profesionálních mikrovlnných trub.

Santos

Francouzský výrobce specializující se na: mixéry stolní kuchyňské, mixéry stolní barové, shakery - mixéry, lisy na citrusy, odšťavovače ovoce a zeleniny, krouhače sýra, drtiče ledu, kávomlýnky do prodejen a ke kávovarům.

Saro

Firma dodávající varné modulární technologie, indukční plotny, plynové a elektrické fritézy, salamandry, plynové stolní vařiče a stoličky, elektrické a plynové trouby, a jiná zařízení pro gastronomii.

Sirman

Špičkový italský výrobce nářezových strojů, mlýnků na maso, strouhačů sýra, kutrů, krouhačů zeleniny, toasterů a salamandrů, vitrínek, kontaktních grilů, zařízení pro bary, mikrovlnek...

Spar

Taiwanský výrobce velmi kvalitních universálních robotů, hnětačů – šlehačů s příslušenstvím 8 až 80 litrů

Tamai

Italská firma vyrábějící leštičky příborů se svým patentem leštění příborů pomocí sušené kukuřičné drtě.

Tefcold

Firma vyrábějící chladničky a mrazáky, jak v provedení pro domácnost, tak v profesionální řadě.

Thermoplan

Švýcarská firma - velmi kvalitní výrobníky šlehačky, kapučinátory.

Tomgast

Česká firma - nerezové profesionální nádobí a nerezové doplňky. V sortimentu najdeme mimo jiné: nerezové hrnce, kastroly, smažící pánve, kuchyňské a stolní potřeby z nerezu, pekáče, kotlíky, nerezové naběračky, míchačky, vidlice, cedníky, pasírovača, struhadla, stolní otvírače, vývrtky, plechy na pizzu a vybavení pizzérií.

TORREY

Výrobce z Mexika dodávající obchodní váhy.

TSCALE

Velmi kvalitní výrobce z Taiwanu, kompletní sortiment vah, vyhodnocovacích jednotek a vážícího zařízení.

Ugolini

V roce 2006 společnost Ugolini oslavila 60 let své působnosti. Vlajkovou lodí společnosti se staly výrobníky ledové tříště. Tyto produkty si postupně získavaly nejen italský, ale postupně i evropský trh. V roce 1966 začali vyrábět stroje na výřivé nápoje, které začali vyvážet i na jiné než evropské trhy. Nyní disponují širokou nabídkou, která je uzpůsobená dle nároků a přání zákazníků po celém světě...

UNIS COOL

Česká firma působí na trhu chladicího a gastronomického zařízení, patří k světovým výrobcům s nejširší nabídkou cca 50 typů chladicích, teplých a neutrálních, obslužných i samoobslužných vitrín v různých velikostech a modifikacích, které jsou určeny pro cukrárny, pekárny, restaurace, fast foody, závodní jídelny, nemocnice a mnoho dalších míst. Dále vyrábí chladicí a mrazicí skříně, chladicí stoly, saladety, šokovací zařízení, obslužné a přístěnné vytríny, plynové a elektrické stoličky.

Vares Mnichovice

Česká firma - velkokuchyňské škrabky brambor a kořenové zeleniny. Kapacita těchto strojů je 6 až 40 kg / 1 náplň, což se rovná 100 až 450 kg zpracované zeleniny za hodinu. Provedení stroje je buď celonerezové (označení N), nebo lakované (označení L). Vrstvou korundu (materiálu zajišťujícího oškrábání zeleniny) je pokryt nejen buben škrabky, ale pro zrychlení a zefektivnění celého procesu i samotné otočné dno, které je navíc specielně tvarované a samozřejmě také „dvířka“ stroje.

Varimixer

Dánská firma A/S Wodschow je výrobcem univerzálních hnětačů BEAR VARIMIXER. Více jak 80 let zkušeností s jejich výrobou řadí tohoto producenta na špičku kvality mezi světovými výrobci.. Hnětače mají velikost nádoby od 5l do 200l, mohou mít připojen mlýnek na maso, krouhač zeleniny a pasírovací zařízení. Nejprodávanějším typem u nás je AR10 s 10ti litrovou nádobou.

Vestfrost

VESTFROST se zaměřuje na výrobu různých chladicích a mrazicích zařízení do domácností, gastro provozů, laboratoří a do zdravotnictví.

Vikan

Švédský dodavatel mycího progranu, kartáčů, stěrek, lopatek, špachtlí a dalších potřeb a pomůcek na úklid kuchyně.

Zieher

Německá firma - nerezové profesionální nádobí a nerezové doplňky. V sortimentu najdeme mimo jiné: nerezové hrnce, kastroly, smažící pánve, kuchyňské a stolní potřeby z nerezu, pekáče, kotlíky, nerezové naběračky, míchačky, vidlice, cedníky, pasírovača, struhadla, stolní otvírače, vývrtky, plechy na pizzu a vybavení pizzérií.